شرح حدادعادل درباره زمان معرفی کاندیدای ائتلاف اصولگرایان

به گزارش مجله فان پی سی، تهران (پانا) - حدادعادل رئیس شورای ائتلاف گفت این سوال از سوی مردم و رسانه ها مطرح می گردد که کاندیدای ائتلاف چه کسی خواهد بود و ما ضمن آنالیز دقیق و هوشمندانه عرصه سیاسی و اجتماعی کشور و اخبار فعالیت های چهره های در معرض کاندیداتوری صبر می کنیم تا تکلیف ثبت نام ها معین گردد.

شرح حدادعادل درباره زمان معرفی کاندیدای ائتلاف اصولگرایان

به گزارش ایسنا، غلامعلی حدادعادل در نشست شورای مرکزی نیروهای انقلاب اسلامی درباره کاندیدای نهایی این شورای برای انتخابات ریاست جمهوری، گفت: این سوال از سوی مردم و رسانه ها مطرح می گردد که کاندیدای ائتلاف چه کسی خواهد بود و ما ضمن آنالیز دقیق و هوشمندانه عرصه سیاسی و اجتماعی کشور و اخبار فعالیت های چهره های در معرض کاندیداتوری صبر می کنیم تا تکلیف ثبت نام ها تعیین گردد و طبق سازوکاری تعیین با معیارهای منطقی تصمیم خواهیم گرفت.

حدادعادل با تاکید بر اینکه آنچه تعیین است، ما 2 ماه پرکار و عملیاتی را در پیش رو داریم، توضیح داد: ضلع خارجی در این انتخابات بیش از همه ادوار مشغول فعالیت است و کوشش می نماید تا در فضای عمومی اثرگذار باشد. گرچه مردم تجربه گذشته را درباره این روشها فراموش نمی نمایند اما می طلبد تا رسانه های داخلی ونخبگان ضمن روشنگری، عملیات روانی آنها و هواداران این جریان را خنثی نمایند.

رئیس شورای ائتلاف با بیان اینکه برای ریاست جمهوری، جبهه انقلاب با عقلانیت و آنالیز همه جانبه کوشش می نماید تا بهترین تصمیم در زمان مناسب گرفته گردد توضیح داد: خطای راهبردی بعضی در جریان انقلابی این است که این رقابت را ساده و پیروزی را پیش فرض تلقی نموده اند.

در ادامه این نشست معاونت گفتمان شورای ائتلاف با آنالیز آخرین نتایج پیمایش های علمی در مورد نظر مردم درباره انتخابات ریاست جمهوری به ارائه تحلیلی از دوقطبی های احتمالی در انتخابات پیش رو پرداخت.

همچنین اعضا به بحث و گفتگو پیرامون سازوکارهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در زمینه فرایند مشارکت شبکه ای از متخصصان حوزه های مختلف مربوط به حکمرانی شهری در فرآیند انتخاب فهرست های شوراهای شهر سراسر کشور پرداختند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 760

به "شرح حدادعادل درباره زمان معرفی کاندیدای ائتلاف اصولگرایان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح حدادعادل درباره زمان معرفی کاندیدای ائتلاف اصولگرایان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید