بدبیاری تازه علیرضا بیرانوند در دنیای فوتبال

به گزارش مجله فان پی سی، خبرنگاران؛ علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش ایرانی راهی باشگاه بواویشتا پرتغال شده تا بعد از ناکامی در بلژیک، در سال منتهی به جام جهانی فرصت بازی کردن به اسم دروازه بان فیکس یک تیم اروپایی را داشته باشد.

بدبیاری تازه علیرضا بیرانوند در دنیای فوتبال

به گزارش خبرنگاران، علیرضا بیرانوند در شرایطی پرسپولیس را ترک و به تیم آنتورپ بلژیک رفت که وعده داده بود بعد از 6 ماه از این باشکاه، راهی یک باشگاه عظیم اروپایی خواهد شد. با این حال، نه تنها چنین اتفاقی رخ نداد بلکه فقط 6 ماه زمان برد تا بالاخره برای یک بار هم که شده به دروازه بان اصلی تیم ملی ایران در این تیم گمنام بلژیکی بازی برسد! البته آن نیمکت نشینی های مداوم در ماه های نخست چندان بی علت نبود، چون علیرضا به علت مشکلاتی که کرونا به وجود آورده بود با مشکل دیر صادر شدن ویزا روبرو شد و در نتیجه تعیین شد که هفته های نخست را نمی تواند در ترکیب اصلی آنتورپ به میدان برود.

غیبت علیرضا منجر به بازی کردن دروازه بان دیگری در این تیم بلژیکی شد و درخشش نسبی همان دروازه بان، نهایتا کاری کرد تا علیرضا بیرانوند که به اسم دروازه بان اصلی از ایران خریداری شده بود روی نیمکت بنشیند.

حالا به شیوه ای دیگر انگار اتفاقات بد در هفته های نخست برای علیرضا بیرانوند در حال تکرار شدن است. او که از فصل پیش کسب تجربه نموده بود این بار خیلی زود در تمرینات پیش فصل این تیم پرتغالی حاضر شد تا جایگاهش به اسم دروازه بان اصلی را ثابت کند، ولی از بد روزگار، باشگاه بواویشتا با پنجره بسته روبرو شده و هنوز نتوانسته قرارداد بیرانوند را ثبت کند! این بدین معنی است که او حتما یکی دو بازی نخست تیمش را از دست خواهد داد. البته که مسئولان این تیم پرتغالی وعده داده اند به زودی مشکل بیرانوند حل می گردد، ولی اگر همین یکی دو بازی، سرنوشت تلخ فصل پیش را برای بیرانوند تکرار کند، آن وقت کار در ادامه راستا دوباره برای این دروازه بان ایرانی سخت خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 925

به "بدبیاری تازه علیرضا بیرانوند در دنیای فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدبیاری تازه علیرضا بیرانوند در دنیای فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید