اهدای عنوان هوادار نمونه به هواداری که چشمش را در دیدار استقلال از دست داد

به گزارش مجله فان پی سی، مدیرعامل باشگاه استقلال با دعوت از هواداری که در دیدار تیم های فوتبال استقلال و خونه به خونه بابل آسیب دید، از او تقدیر کرد.

اهدای عنوان هوادار نمونه به هواداری که چشمش را در دیدار استقلال از دست داد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، احمد سعادتمند با دعوت از اسماعیل بهداروند، هوادار خوزستانی که در فینال جام حذفی بین تیم های استقلال و خونه به خونه بابل در سال 97، متاسفانه یک چشم خود را به دل÷یل پرتاب سنگ از دست داده بود، از وی تقدیر به عمل آورد.

در این دیدار، مدیرعامل استقلال با تاکید بر جایگاه ویژه هواداران در باشگاه قدیمی و ریشه دار استقلال گفت: صاحبان واقعی باشگاه استقلال، هوادارانش هستند. استقلال و سایر باشگاه های بزرگ فوتبال بدون هوادار، معنا و مفهومی ندارند . اسماعیل بهداروند در راه حمایت از تیم محبوبش استقلال، قسمتی از بینایی خود را از دست داد. به عنوان مسئولی که امروز در استقلال توفیق خدمت دارم، وظیفه داشتم از وی برای حضور در تهران دعوت کنم و با اهدای عنوان هوادار نمونه از بهداروند تقدیر به عمل آوریم.

وی گفت: باور قلبی ام بر این است که فوتبال و به طور کلی ورزش برای مردم است. اگر مردم نباشند، ورزش معنی ندارد و بهترین و فنی ترین مسابقات ورزشی هم حرارت و هیجان و کیفیت و معنی خود را از دست می دهند. امیدوارم در مدت زمان مسئولیتم در استقلال، به شکل واقعی قدردان زحمات همه تماشاگران باشم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 244

به "اهدای عنوان هوادار نمونه به هواداری که چشمش را در دیدار استقلال از دست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای عنوان هوادار نمونه به هواداری که چشمش را در دیدار استقلال از دست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید