املاک دولتی را گزارش کنید 50 میلیون تومان جایزه بگیرید

به گزارش مجله فان پی سی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و پشتیبانی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: کسانی که املاک و اموال مغفول مانده دولتی را گزارش کنند تا سقف 50 میلیون تومان جایزه می گیرند.

املاک دولتی را گزارش کنید 50 میلیون تومان جایزه بگیرید

به گزارش ایسنا، ذبیح الله سلمانی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گلستان اظهار کرد: افرادی که املاک و دارایی های دولت که ما در جریان آن نیستیم را شناسایی و به ما گزارش کنند 50 میلیون تومان پاداش می گیرند.

وی اضافه کرد: پس از آنکه گزارش های مردمی به دست ما رسید بررسی های لازم را انجام می دهیم و اگر مشخص شود مورد معرفی شده متعلق به دولت بوده و ما از آن بی اطلاع بودیم تا سقف 50 میلیون تومان پاداش به آن فرد تعلق می گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و پشتیبانی وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: این مسئله مکانیسم ها و کمیته هایی دارد که موارد معرفی شده در کمیته موردنظر مورد بررسی و رصد قرار می گیرد، در اوایل هفته جاری این کمیته برگزار گشت و هفت مورد از املاک و ساختمان های دولتی با متراژ بالا شناسایی شدند که پاداش آن پس از هویت سنجی اعطاء خواهد شد.

سلمانی در بخش دیگر با اشاره به شیوه پرداخت یارانه ها، تاکید کرد: تا زمانی که کارت الکترونیکی پرداخت یارانه شکل بگیرد، پرداخت یارانه به صورت نقدی ادامه دارد.

گفتنی است؛ در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اقتصادی و دارایی گلستان، روح الله صلبی به عنوان مدیرکل تازه امور اقتصادی و دارایی گلستان معرفی گشت و از زحمات داود طبرسا تجلیل به عمل آمد.

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1269

به "املاک دولتی را گزارش کنید 50 میلیون تومان جایزه بگیرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "املاک دولتی را گزارش کنید 50 میلیون تومان جایزه بگیرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید