ارزش سهام عدالت سهامداران روش غیر مستقیم بیشتر است

به گزارش مجله فان پی سی، تهران (پانا) - سخنگوی شرکت های سرمایه گذار استانی سهام عدالت گفت ارزش سهام عدالت سهامدارانی که روش غیر مستقیم را انتخاب نموده اند بیشتر از روش مستقیم است.

ارزش سهام عدالت سهامداران روش غیر مستقیم بیشتر است

به گزارش صدا و سیما، اکبر حیدری سخنگوی شرکت های سرمایه گذار استانی سهام عدالت گفت: سهامداران در روش غیر مستقیم، علاوه بر سهام 36 شرکت بورسی، بطور متوسط 125 هزار سهام شرکت سرمایه گذاری استانی را هم در سبد دارایی خود دراند که همین امر، سهام عدالت آن ها را در مقایسه با روش مستقیم، ارزنده تر نموده است.

وی با بیان اینکه سهام عدالت ارزشمند است گفت: تاکید بسیاری از مسئولان بر نگهداری سهام عدالت است، زیرا ارزش ذاتی سهام عدالت بسیار بالاتر از قیمت فعلی است.

حیدری ادامه داد: از 49 میلیون نفر دارنده سهام عدالت، 19 میلیون نفر روش مدیریتی مستقیم و 30 میلیون نفر، روش مدیریتی غیرمستقیم را انتخاب نموده اند.

وی گفت: توصیه من به سهامداران عدالت این است که فروش سهام خود را در مرحله آخر قرار دهند، زیرا بزودی زیرساخت های لازم برای دریافت تسهیلات بانکی به وسیله سهام عدالت فراهم می گردد و اگر مردم شکیبا باشند می توانند به جای فروش سهام عدالت، از تسهیلات استفاده نمایند.

سخنگوی شرکت های سرمایه گذار استانی سهام عدالت با بیان اینکه دارندگان سهام عدالت می توانند 60 درصد از ارزش سهام خود را بفروش برسانند، گفت: تفاوت فروش روش مدیریت مستقیم و غیر مستقیم سهام عدالت بدین صورت است؛ در روش مدیریت مستقیم، پس از ثبت سفارش فروش، وجه حاصل از فروش سهام شرکت ها به صورت جداگانه بفروش می رود و به حساب فرد واریز می گردد این در حالیست که در روش غیر مستقیم سهامدار یک بخشی از سهام شرکت سرمایه گذاری استانی را انتخاب می نماید و به فروش می رساند و وجه حاصل از فروش یکجا به حساب سهامدار واریز می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 586

به "ارزش سهام عدالت سهامداران روش غیر مستقیم بیشتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارزش سهام عدالت سهامداران روش غیر مستقیم بیشتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید